My Top UK YouTubers

Leave a Comment
Počas dlhých rokov sledovania YouTube som mala možnosť vidieť neskutočne veľa videií od najkrajších a najšikovnejších blogeriek-vlogeriek sveta. Napriek veľkému počtu svetových blogeriek existujú také, bez ktorých si neviem predstaviť svoj dokonalý večer. Posledné dva-tri roky každý jeden večer sledujem najnovšie videá zo sveta módy, líčenia, či cestovania.
Ak by som mala vybrať len mojich top vlogerov, začala by som Angličanmi /priznám sa, že väčšina vlogov, ktoré sledujem sú iba Angličani-Íri/. Pravodu je, že inšpiráciu v obliekaní som vždy hľadala v Anglicku, v shopoch ako je  River Island - Primark - Topshop - Miss selfridge, ktoré som počas svojho pobytu v Anglicku tak milovala. Okrem beuaty blogeriek ma najnovšie bavia aj cestovateľské, kuchárske a iné random videá od anglických vlogerov.

Sammi je moja number 1. Sú to už dlhé roky, kedy som ju pozerala na Youtube s otvorenými ústami. Vtedy bola ešte bacuľka s priateľom, o ktorom sme sa neskôr dozvedeli, že ju psychicky týral. Sammi je nielenže rovnako stará ako ja, no jej štýl obliekania ma najviac inšpiruje. Sammi miluje čiernu farbu rovnako ako ja, preto vkladá do svojich outfitov obvykle veľa punku, veľa rocku, veľa anglického štýlu. A hudobný vkus Sammi je taktiež super. Och, Sammi jednoducho musíte milovať. Oči, vlasy, krása.


Ako by to bolo, keby som medzi top youtubers nezaradila Zoellu! Hneď po Sammi som narazila pred dlhými rokmi aj na Zoellu. Vtedy ešte nikým nepoznaná Zoella s pár tisíckami vzhliadnutí na Youtube. Dnes miliónova Zoe. Zoella Sugg je stelesnením krásy, dobrého štýlu a skvelých funny videí. Okrem toho jej líčenie a haul videá sú pre mňa obrovskou inšpiráciou. Ak to ešte neviete, Zoella je najlepšou anglickou blogerkou a onedlho jej vychádza jej prvá kniha. Toto dievča bolo predurčené na slávu. PS: Jej láska s Alfiem je pre mňa najlepším spestrením ich spoločných videí. Sú spolu najkrajší blogerský pár na svete :)


Anna Saconne Joly je nielen skvelou mamou, no už zopár rokov aj so svojim manželom full-time vlogerkou. Ako blogerka a vlogerka sa na svojom channeli venuje najmä beuaty radám, líčeniu, mummy outfitom a svojim deťom. Spoločný channel s manželom Jonathanom /SacconeJoly/ mi už dva roky spríjemňuje každý večer vďaka ich každodennému seriálu o ich živote, ich dvoch krásnych deťoch /Emilia a Eduardo/, ich šiestich psíkoch a dokonalej domácnosti.


Louis
Ak ste si doteraz mysleli, že ste videli všetky krásy sveta zo stoličky v detskej izbe, anglický vloger Louis vás zoberie na také miesta, o ktorých ste snívali iba v najtajnejších snoch. Z jeho cestovateľských vlogov je cítiť skromnosť a lásku k ľuďom. Určite odporúčam aj video Draw my life, kde Louis vysvetľuje svoju pomoc bezdomovcom, ako si vyskúšal byť bezdomovcom na vlastnej koži, ale aj to, aké je krásne pomáhať ľuďom a cestovať s prázdnou peňaženkou.


Caspar 
https://www.youtube.com/user/dicasp 
Zo všetkých chalanov, ktorých som sa chystala pridať do tohto postu som sa nakoniec rozhodla pridať 20-ročného Caspara Lee-ho, ktorý ma vždy pobaví a rozosmeje. A koľko hostí mal vo videách! Nedávno mu spoločnosť robila Maise Williams /alebo krásna princezná Arya z Game of Thrones/ alebo aj americká pornoherečka. :) Ak sa chcete pobaviť, určite si ho oťuknite, jeho videá sú naozaj na popukanie!


Pekný deň
M.

0 komentárov:

Zverejnenie komentára