About

Som Monika. 26 ročná vyštudovaná žurnalistka zo Žiliny, 
momentálne žijúca a pracujúca v Bratislave. 

Už počas detstva som milovala písanie denníčkov, príbehov, poviedok a poézie, ktorá po rokoch znela príliš sentimentálne na to, aby som ju zbytočne odkladala v šuplíkoch. Ľudia zvyknú hovoriť, že najlepšia škola je škola života, no ja som počas svojej ozajstnej školy zažila niekoľko skvelých rokov plných úsmevov, bezstarostných chvíl, zábavy s kamarátmi, s ktorými som si vytvárala spomienky na celý život.
Počas strednej školy som si zvykla zarábať na písaní slohov pre lenivých kamarátov. Počas výšky v Nitre som stretla niekoľko ľudí, ktorí sú dodnes mojou inšpiráciou pri správnom vychutnávaní si života. Zistila som, že nič netreba brať príliš vážne, že život je pre nás len taký krátky výlet. Zistila som, že existujú ľudia, ktorých nedobehnem v písaní, pretože sú až moc dokonalí /pozdravujem Kristínu/. Zistila som, že intrákové izby sú plné rozličných príbehov. Počas práce v Blave si dennodenne uvedomujem, aké je dôležité mať okolo seba kamarátov, pretože len tí mi v Blave vytvárajú rodinné prostredie. Priatelia sú predsa rodina, ktorú si vyberáme sami. 
Okrem písania a písania ma baví čítať knihy, čítať blogy, pozerať vlogy, počúvať hudbu, inšpirovať sa ľuďmi na ulici, poznávať okolie, cestovať a milovať život, rodinu, kamarátov a svojho frajera. Aj napriek tomu, že práca ma zamestnáva naplno a občas nemám čas ani na seba, rozhodla som sa venovať svojmu skromnému blogu, venovať sa tomu, čo mám rada a čo spríjemňuje môj život najviac. Písať o veciach, ktoré milujem, písať o tom, ako sa mám, čo mám nové. Snáď sa vám u mňa páči. Toto je By Monnyka a prajem vám pekné čítanie a príjemné preklikávanie sa. :)

0 komentárov:

Zverejnenie komentára